Všeobecné Pravidla Ligy

opzioni binarie multi time frame fiaczechsim

1. Každý jezdec je povinen dodržovat tyto pravidla, rovněž jako pravidla závodních serií, kterých se zůčastňuje !! Registrací do série jezdec souhlasí s pravidly a zavazuje se je dodržovat.

http://www.shyamtelecom.com/?siterko=manuale-pdf-opzioni-binarie&295=8e 2. U nás se jezdí na závodním simulátoru rfactor verze 1.255, Asseto Corsa, Richard Burns Rally a Project Cars. Czechsim nenese zodpovědnost za nelegální kopie hry.

http://www.sugaredstyle.com.au/?seltork=How-can-i-make-some-fast-money-on-runescape&ebf=89 3. Před vstupem do hry je povinnost jezdce vypnout programy, které by mohli spomalit výkon PC a nebo spojení se serverem (např. Skype, ICQ, apod.)

4. Každý jezdec je povinen respektovat ostatní jezdce a vedení, dodržovat pravidla Fair-Play. Hrubé chování k jezdcům na webu a nebo na serveru může znamenat okamžité vyloučení z ligy. Rovněž mohou dopadnout ti, kteří budou mít nedovolené úpravy vozu a nebo hry!!

5. Termíny závodů a časový harmonogram je pevně danný a je zveřejněn v kalendáři každé série.

http://unikeld.nu/?ioweo=demo-per-opzioni-binarie&2c8=ef 6. Pokud se jezdec ví, že se závodu nemůže zůčastnit, napíše omluvenku do fóra série.

http://drybonesinthevalley.com/?tyiuds=easy-profit-binary-option-course 7. Na serveru se jezdí pod skutečným jménem a příjmením.

8. Pokud jezdec zjistí, že má stále problémy s pingem, či se spojením, neprodleně opustí server, aby nekazil závod jinným jezdcům.

9. Je povinnost dodržovat pravidla vlajek.

10. Za porušení jakéhokoliv pravidla v závodu, qualifikace a nebo za jinných okolností , může následovat trest od adminů. Potrestaný jezdec je povinnen tento trest respektovat.

 

Vedení Czechsim ligy

 

 

Návody Project Cars

Návody RBR

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich