Assetto Corsa Free Kamera

Mnoho členů závodní komunity by chtěli dostat tu a tam kreativní video nebo snímky. To vedlo k ohromujícímu množství krásných screenshotů in-game a filmových gameplay videí plovoucích kolem tratí nebo aut. Zatímco většina in-game screenshotů a videí jsou vytvořeny pomocí mimo nastavení hry, tam jsou některé zajímavé vychytávky, které mohou být implementovány k odemknutí nějaké další pokročilé funkce při vytváření dalších věcí.

Spousta členů komunity si nejsou vědomi funkce free kamery Assetto Corsa, které lze povolit laděním assetto_corsa.ini souboru. Rozhodli jsme se udělat tuto malou výuku.

http://www.youngasianescorts.co.uk/?baletos=%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D8%B1%D8%B6-%D8%A3%D9%8A-%D9%88%D8%AF%D9%8A%D8%B9%D8%A9&e30=be acinicamfree


  • Přejděte do svého Steam \ steamapps \ složce Common \ assettocorsa \ system \ cfg
  • Najděte řádek, který říká ALLOW_FREE_CAMERA = 0
  • Změňte 0 na 1 tak, aby přečte binary option signal ALLOW_FREE_CAMERA = 1
  • Uložení souboru.

things you should know about the person you\\\\\\\\\\\\\'re dating Od této chvíle klávesy F7 se aktivuje režim volné kamery. Pravým tlačítkem myši vám umožní dívat se kolem sebe, zatímco kurzorové klávesy (šipky a shift, nebo ctrl) vám umožní pohyb do jakékoli polohy na trati.

trading opzioni binarie cosa sono  

Návody Project Cars

Návody RBR

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain